Rötzer Ziegel Elemente

+420 602 318 666

Menu

Zavoláme Vám

TERMOSTROPY - vyberte si ze 3 variant:

Stropní topení je v podstatě podlahové topení v obráceném gardu. Jedná se o osvědčený trubkový systém, ve kterém proudí voda. Je zabudovaný po celém stropě, v omítce, těsně pod štukem, v hloubce cca 0,5 mm
ŘEZ TERMOSTROPEM VČETNĚ OMÍTKY (kompletní provedení). Složení: keramické (cihlové) tvarovky ve spárách zalité betonem s armovacím železem, trubky rozvodu topné (chladící) vody a omítka se štukem (v jedné vrstvě).
Samonosné keramické stropní panely ze speciálních kvalitních cihelných elementů (tvarovek) se zabudovaným osvědčeným systémem teplovodního vytápění a chlazení.
Jednoduchá samostatná regulace každé místnosti zvlášť.
Nízkoteplotní systém, u kterého pro běžné vytápění postačuje teplá voda ohřátá jen na 26 – 28 °C (náběhová postačuje cca 35). Pro klimatizování (chlazení) se používá voda s teplotou jen 17 – 19 °C.

Název: TERMOSTROPY cihlové (resp. keramické) jsou vhodné pro zděné stavby, pochozí podlaží zděných staveb, vícepodlažní budovy apod.

Je to v podstatě "sendvič" = hotový keramický strop, se zabudovanými nasmyčkovanými trubkami,
(které topí + chladí), tento panel je dodáván omítnutý a oštukovaný - stačí jen vymalovat.
Díly - panely se zhotovují pro každý dům na míru (pokud se nejedná o typovou řadu).

Název: TERMOSTROPY sádrokartonové jsou vhodné pro všechna podkroví zděných staveb, ideální jsou pro dřevostavby. Lze jimi vytvořit sádrokartonové podhledy ve všech stavbách, (ty pak umí nejen topit, ale i chladit). Používají se i pro rekonstrukce objektů.

Název: TERMOSTROPY betonové jsou vhodné pro betonové stavby (podhled je beton bez omítky).